2 bunky USB nabíjateľná bicykel ľahká batéria

2 bunky USB nabíjateľná bicykel ľahká batéria

Zostavený na báze 2-článkovej batérie MJ-6092 pre MJ-900, je novo navrhnutý a vyhotovený MJ-6112, kompatibilný so všetkými okrúhlymi zástrčnými svietidlami Magicshine, odporúčanými pre modely MJ-900 a MJ-900B. Model 6112 je nabíjateľný cez USB a je schopný napájať vaše mobilné zariadenia. Traditional round plug ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Zostavený na báze 2-článkovej batérie MJ-6092 pre MJ-900, je novo navrhnutý a vyhotovený MJ-6112, kompatibilný so všetkými okrúhlymi zástrčnými svietidlami Magicshine, odporúčanými pre modely MJ-900 a MJ-900B.

5.jpg

Model 6112 je nabíjateľný cez USB a je schopný napájať vaše mobilné zariadenia. Tradičné kruhové nabíjačky budú tiež pracovať na tejto verzii batérie a napájací kábel je teraz odnímateľný a vymenený za priložený kryt silikónového portu pre prípad, keď chcete len použiť batériu ako mobilnú napájaciu banku.

4.jpg

Spolu so vstupnými a výstupnými portmi USB sú indikátory zeleného indikátora batérie LED, z ktorých každá predstavuje 30% celkovej kapacity a posledných 10% na jednom blikajúcom svetle. Zakrytím portu je pripevnený silikónový kryt poskytujúci vodotesné tesnenie na kovové vnútorné časti.

3.jpg

Rovnako ako predtým, akumulátor má zabudovaný čip pre správu, ktorý umožňuje rovnomerný odber energie cez bunky a zvýšenie maximálnej životnosti. To tiež zabezpečuje nadmerné nabíjanie, nadmerné vybíjanie a ochranu pred nadmerným ohrevom. Predvoleným príslušenstvom pre batériu je nylonový popruh.Hot Tags: 2 bunky usb dobíjacie kolo svetlo batérie, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie