MJ-902 Super jasné dobíjacie Cree LED horské bicykel Light zostavy

MJ-902 Super jasné dobíjacie Cree LED horské bicykel Light zostavy

Predné svetlo 2000 svetiel so zadným výstražným červeným bezpečnostným svetlom LED. MJ-902 je prvotriedna súprava svetiel, ktorá je dostatočne jasná a cenovo dostupná pre veľkú väčšinu jazdcov. Dodáva sa s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním a lítium-iónovou batériou s kapacitou 5,2 Ah, ktorá poskytuje 3 hodiny nepretržitého používania.

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Model MJ-902 je taký kompaktný a ponúka káblové zadné svetlá. Aj keď systémová hmotnosť nie je úplne nízka, kryt svetla je dostatočne malý na to, aby bol zábranou Snickers. To poskytuje aspoň dve výhody. Jedna kompaktná veľkosť vám nebráni v montáži ďalšieho príslušenstva na riadidlách, ako je lišta lietadla GPS. Po druhé, veľkosť spôsobuje, že svetlo má prirodzenú nízku hmotnosť, čo zabraňuje jej pretrepávaniu alebo chveniu. Štýl montáže pre toto svetlo používa jednoduchý pásik s dvoma polohami pre dodatočnú montáž a napnutie. Chýba palica, ktorá by zjednodušila demontáž a inštaláciu. Okrem toho je základňa svetla dobre čalúnená a systém zostáva umiestnený. Opäť neexistuje takmer žiadny pohyb svetla.


Systém MagicShine dal jazdcom možnosť ovládať svetlomet sám alebo so zadným svetlom pripojeným cez kábel / rozbočovač "Y". Tieto spoje sú pevné, možno aj trochu príliš pevné, ale myslím si, že konektory káblov sa s určitým použitím zlomia. Ovládanie svetiel môže byť dosiahnuté dvoma spôsobmi, ktoré sú veľmi intuitívne. Môžete buď prejsť každým z predných alebo zadných svetelných nastavení pomocou tlačidla umiestneného na vrchu každého príslušného svetla alebo môžete použiť jednoduchý diaľkový spínač, ktorý môže byť pripevnený na akýkoľvek povrch podobný trubici. Pri samotnom ovládaní svetlometov sa diaľkové ovládanie zdá byť zbytočné. Ak však aj ste zadržiavali zadné svetlo, alebo ak ste umiestnili svetlo do miesta, kde je ťažšie dosiahnuť, povedzte si na prilbu _ diaľkový ovládač je veľmi pohodlný. Trochu kompaktná batéria pozostávajúca zo 4 18650 batérií sa javí ako dobrá rovnováha medzi runtime a konzervatívnou veľkosťou. Nabíjanie sa uskutočňuje pomocou tradičnej nabíjačky AC, ktorá je súčasťou vášho puzdra.


Obsah balenia

svetlomet

Zadné svetlo

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Kruhy z gumy "o"

Batéria 7,4V 5,2AH

nabíjačka

Nylonové popruhy

Záručný list

Y kábel alebo adaptér Y

Anglická používateľská príručka


závažia

2,12 oz

Rozmery

2,76 x 1,97 x 1,97 in

Zdroj svetla

Veľmi jasná červená LED

Svetelný tok

10 svietidiel

Materiál strešnej krytiny

Zliatina hliníka a plasty v dokončovacom procese oxidov

prepínač

Spínač bočného kliknutia

Pracovné režimy

Vysoká / nízka / Flash

batérie

Nabíjateľná batéria 250 mAh

Indikátor napájania

N / A

Runtime

5 hodín pri 100% jasnosti

Vodeodolný

IPX4

veľkosť

L52 x W28 x H36 mm

AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

am5.jpg

Hot Tags: MJ-902 super jasné dobíjacie cree LED zostavy svetiel horských bicyklov, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie