Najlepšie svetlo pre horské bicykle

Najlepšie svetlo pre horské bicykle

Zo základne jedného z našich najpopulárnejších svetelných súprav MJ-906 je MJ-906B. Ukázalo sa, že je jedným z našich najlepších svetlometov pre horské bicykle. Všetko, čo robilo 906 úspech, sa skúma, zlepšuje a rozširuje v modeli 906B. LED diódy 5xCREE XM-L2 sú schopné ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Zo základne jedného z našich najpopulárnejších svetelných súprav MJ-906 je MJ-906B. Ukázalo sa, že je jedným z našich najlepších svetlometov pre horské bicykle.

2.jpg

Všetko, čo robilo 906 úspech, sa skúma, zlepšuje a rozširuje v modeli 906B. LED diódy 5xCREE XM-L2 dokážu vypáliť a udržiavať 3,200+ svetelných svetiel na 1,2 hodiny. Teplota farieb bude mierne teplejšia ako denná doba 6k. Vzor lúča nie je príliš vysoký ani príliš široký. Tepelne disperzné rebrá boli tiež mierne vylepšené pre lepší výkon. Batéria je teraz dobíjateľná DC a USB a môže byť použitá ako nabíjačka telefónu.

3.jpg

Všestranné ovládanie pomocou aplikácie Bluetooth umožňuje, aby bol model 906B viac ako svetlo MTB. Jas môže byť nastavený voľne medzi 1% a 100% v ľubovoľnom svete. Takže ak jazdíte na mestských uliciach, máte takisto pokryté. Jednoducho otočte ovládač smerom nadol, dokonca aj pri 10% to je ešte 300 plus lumenov, čo by bolo dosť viditeľné, zatiaľ čo neďaleko motoristi vám za to ďakujú. S predvolenou 4-článkovou lítiovou batériou môžete nechať svietiť niekoľko desiatok hodín.

4.jpg


Hot Tags: najlepšie svetlo pre horské bicykle, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie