Eagle M2 MTB nočný jazdec, osvetľovacie systémy s 2400 svetlometmi

Eagle M2 MTB nočný jazdec, osvetľovacie systémy s 2400 svetlometmi

Eagle M2 LED svetlomet pre bicykel ponúka 2400 lumenov skutočného výkonu, ktoré produkujú LED diódy 6xCREE XP-G2.
Diaľkové ovládanie namontované na rukoväti ľahko prepína LED diódy medzi bodovými a záplavovými lúčmi.
Úplný luminiscenčný svetelný lúč je tam, kde ho potrebujete ..

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Eagle M2 LED svetlomet na bicykli má LED diódy 6 * CREE XP-G2 s reálnym svetelným výkonom 2400! Konštrukcia Eagle eye, ktorá využíva oranžové bočné svetlá na zvýšenie viditeľnosti v bočnici. Eagle M2 má robustný talon ako hora, ktorá sa raz pripojila k vášmu bicyklu a zostala ľahká na nabíjanie. Tri možnosti výstupu, horné LED diódy poskytujú bodový lúč, spodné LED diódy poskytujú obrovské rozloženie lúča a ak sa rozhodnete osvetliť všetkých šesť spoločne, máte perfektný výkon tak, aby vyhovovali takmer všetkým typom jazdcov.


Spoločnosť Magicshine vybuchla problém s modelovaním lúča s týmto svetlometom na bicykli, uvedomili sme si, že všetko potrebuje všestrannosť pri jazde. Možnosť použiť miesto na ceste a potom širší lúč, keď ste mimo cesty, občas potrebujete oboje. No toto svetlo má všetko. Horné LED diódy poskytujú pekný svetelný lúč, kde spodné svetlá šíria lúč široko a široko, môžete si vybrať medzi ľubovoľnými z nich alebo ich nechať zapnúť všetko pre dokonalý výmenný lúč medzi nimi pomocou tlačidla bezdrôtového diaľkového ovládača.


Ako vždy Magicshine svetlá sú veľmi jednoduché na použitie. Po synchronizácii diaľkového ovládača a hlavovej jednotky, ktorú ste vypli, je jednoduché a pokyny sú zahrnuté. Zahrajte si s modelom lúča, vymeňte si intenzitu a šírku lúča, až kým nebudete spokojní a že ste preč, zmena možností nemôže byť jednoduchšia alebo bezpečnejšia pomocou tlačidla diaľkového ovládania. Zaujímalo by vás, čo ste urobili bez tohto svetla.


Magicshine Eagle M2 je dodávaný so štandardnou batériou typu 5.2Ah 7.4V, čo dáva približne 2,4 hodiny behu na plný výkon. Konektory boli vylepšené. Napájanie batérie je uvedené na svietiacej časti diód LED v hornej časti svetla 5 barov a máte plný výkon až na jednu, keď potrebujete zničiť výstupný rozsah a spěchat domov.


Tu je miesto, kde Magicshine Eagle séria prichádza do svojej vlastnej, už sa spoliehať na 'O' kruhový systém pre montáž Eagle M2 bicykel svetlo montáž sa hodí na bicykli za pár minút pomocou allen kľúč, ktorý je poskytovaný a potom zostane dal do Rozhodnete sa, že ju musíte odstrániť .. Keď chcete odstrániť svetlo z vášho bicykla, aby ste ho chránili pred tým menej bezohľadným v našej spoločnosti, stačí jednoducho odskrutkovať svetlovú hlavu a odísť. Jednoduché, rýchle a veľmi šikovné.


Bikeradar Most Wanted preskúmanie

Eagle M2 je nová jednotka od odborníka na osvetlenie Magicshine. Používa dvojrozmerné usporiadanie LED s troma spodnými povodňami a tromi hornými bodmi. Vynikajúca všestrannosť, pokrytie a hodnota, vynikajúce osvetlenie MTB. S maximálnym výkonom 2400 lúmenov je Eagle M2 v prípade potreby veľmi jasné svetlo, rozsiahle / krátke dosahové svetlo pre lezenie alebo úzke šírenie / dlhé dosahové svetlo pre požiarne otryskávanie. Hlavicová jednotka sa ľahko oddelí od stabilnej, polostávajúcej svorkovnice a batéria z tvrdého puzdra je vybavená dvojitými gumovými pásikmi a bezpečnostným popruhom na udržanie kábla. Spoľahlivosť Magicshine bola vždy dobrá. Hmotnosť: 173 g (jednotka) + 301 g (batéria) = 474 g

图片 1.jpg

Magicshine Eagle M2 má šesť ultra-jasných LED, pričom tri na vrchole vyčnievajú bodové lúča a tri na spodnej časti široká záplava. Existujú tri svetelné režimy - môžete spustiť všetky šesť LED diód dohromady alebo vybrať medzi dvoma riadkami individuálne. Nastavenie jasu a režimov môžete vykonať na samotnom svetle alebo diaľkovom ovládači. Eagle M2 vytvára dobrú rezervu svetla blízko kolesa, čo je ideálne pre technické jazdy, to by malo byť na vašom zozname želaní.


Obsah balenia

Magic headlight Eagle M2

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Držiak riadidiel

Batéria 7.4V 4.4Ah

nabíjačka

Tri popruhy

Imbusový kľúč pre montáž

Záručný list

Manuál používateľa vrátane modulu pre synchronizáciu na diaľkuzávažia

33 oz

Rozmery

7,87 x 6,3 x 3,15 in

Zdroj svetla

6xCREE XP-G2

Svetelný tok

2400L

Materiál strešnej krytiny

Hliníková zliatina a plast

prepínač

Dva tlačidlá na hornom kliknutí a bezdrôtové diaľkové ovládanie

Pracovné režimy

100% -75% -50% -20% -10%

batérie

4400mAh lítium-iónová batéria

Indikátor napájania

Indikátor 5-LED / 5-režimov

Runtime

2 hodiny pri 100% jasnosti
16 hodín pri nízkej spotrebe energie

Vodeodolný

IPX5

veľkosť

L63xW54x43mm


AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

AM6 (001) .jpg


Hot Tags: Eagle M2 MTB nočné jazdecké svetlomety, osvetľovacie systémy s 2400 lumen svetlometmi, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie