Eagle 600 najvyššie hodnotené USB nabíjacie kolieska LED svetlomet, svetlá na cestách

Eagle 600 najvyššie hodnotené USB nabíjacie kolieska LED svetlomet, svetlá na cestách

USB nabíjateľný a ľahký, Eagle 600 produkuje 600 lumenov skutočného výkonu z dvojitých účelových LED diód.
Najvyššia LED dióda na odhalenie diaľkového a spodného diódového svetla na zatvorenie svetla v záplavách. LED indikátor pre intenzitu a zostávajúci výkon batérie.

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Eagle 600 je prvé svetlo OLED na bicykli od spoločnosti Magicshine. Balenie mnohých nových funkcií, všetko o modeli Eagle 600 nesie charakteristické znaky kvality, hodnoty, robustné svetlo s hliníkovým svetlom s vynikajúcou silou lúča, nabíjací kábel USB, ľahko použiteľný rýchloupínací držiak a lepšie ako Priemerná bočná viditeľnosť.


Dve oranžové bočné okná poskytujú viac bočnej viditeľnosti ako mnoho iných svetiel na ceste a držiak držiaku na riadidlá sa otáča tak, že sa môžete rozhodnúť, že lúč smerujete na jednu stranu druhej. Funkcia plných a nízkych lúčov funguje prostredníctvom dvoch žiaroviek Cree LED a zabudovanej batérie (jednej lithium-iontovej batérie 18650) je nabitá káblom USB, a to buď pomocou počítača, alebo pomocou kábla USB.


Eagle 600 je prvým svetlom ponúkajúcim diaľkové a stretávacie svetlá od samostatných LED diód Cree. Je to typické pre prístup spoločnosti Magicshine k inovácii a na vrchole je prepínač režimov, ktorý môže byť v prípade potreby nastavený na blikajúci režim. Samotný nosník ponúka veľké rozšírenie, veľa vzdialeností, ale výkon nie je ničím bez kontroly a tento vzor lúčov je dobre definovaný, ale s jemným prechodom okolo okrajov.

Všetky farby okrem čiernej boli prerušené.

图片 2.jpg

Road.cc Pedal Powered Review - Robustné svetlo pre cestné bicykle s vynikajúcou pevnosťou lúča a lepšou než priemernou viditeľnosťou


图片3.jpg Magicshine Eagle 600 je robustné svetlomety s hliníkovým svetlom pre bicykel s vynikajúcou silou lúča, nabíjací kábel USB, ľahko použiteľný držiak rýchleho uvoľnenia a lepšia než priemerná bočná viditeľnosť.


图片3.jpg Magicshine je špecialista na svetlá pre cykloturistiku a potápanie. To by mohlo znamenať, že svetlomet Eagle 600 pre bicykel by bol lepšie uzavretý vodou než niektorí jeho súperi. Počas skúšobného obdobia nepršalo, takže sme to zanechali v miske s vodou, aby sme to zistili. Svieti na 100-minútové svetlo a nabíjala bez akýchkoľvek problémov.

图片3.jpg Zásuvka na nabíjanie portu USB je viditeľne lepšia ako priemer a na vrchu svetla je zobrazené okno s časom osvetlenia, aby ste vedeli, koľko poplatkov je k dispozícii v percentách aj čase. Doteraz to bolo presné do niekoľkých minút. Tlačidlo funkcie lúča sa nachádza priamo za oknom displeja a je veľmi jednoduché na ruky s rukavicami.


图片3.jpg Toto je svetlo, ktoré je určené nielen pre cestujúcich, ale aj pre cestujúcich. Dve oranžové bočné okná poskytujú viac bočnej viditeľnosti ako mnoho iných svetiel na ceste a držiak držiaku na riadidlá sa otáča tak, že sa môžete rozhodnúť, že lúč smerujete na jednu stranu druhej. Funkcia plných a nízkych lúčov funguje prostredníctvom dvoch žiaroviek Cree LED a zabudovanej batérie (jednej lithium-iontovej batérie 18650) je nabitá káblom USB, a to buď pomocou počítača, alebo pomocou kábla USB. Nie je zahrnutá sieťová nabíjačka, ale stojí len pár kvázi. Plné nabitie z prázdnych trvá asi päť hodín, ale môžete kedykoľvek doplniť.


图片3.jpg "600" v názve odkazuje na merané svetlo 600 svetiel, jasnejšie ako väčšina svetlo nabité USB a s veľmi rovnomerným rozptylom lúča, ktorý je ideálny pre jazdu na vidieku.

Pri osvetlených cestách je najmenší lúč v poriadku. Účinne pôsobí ako potkávací svetlomet a na to budete mať asi šesť hodín behu. Predajná zostava uvádza aj nastavenie blesku, ale na našej vzorke nebol žiadny režim blesku. Namiesto toho máme štyri konštantné nastavenia lúča.


图片3.jpg Konzola riadidiel je vybavená troma pásmi pre rôzne šírky tyče. Vyzerajú trochu krehké, ale sú oveľa tvrdšie, ako vyzerajú. Držiak sa ľahko prispôsobí pomocou dodávaného kľúča a zostane tesný na hrubších plochách. Svetlo bezpečne zatlačí do držiaka a ľahko sa uvoľní pomocou malej páky rýchleho uvoľnenia na zadnej strane, takže je pri parkovaní takmer okamžite vytiahnutá.


图片3.jpg Pohodlie je tu kľúčom. Je to svetlo v kapse, ktoré je ľahké kliknúť na bicykel. Je to dosť jasné, aby sa rozsvieti akákoľvek cesta, ale jednoducho sa odvrátite, ak nechcete osvetliť. Osobne nikdy nepoužívam režim blesku na prednom svetle, takže som si ho nevšimol, ale malo to byť tam.


Obsah balenia:

USB svetlomet

Nabíjací kábel USB

Vstavaná nabíjateľná batéria USB 3.7V 3100mAh

Držiak riadidiel

Imbusový kľúč

Záručný list

Šnúrka sťahovacej šnúrky

Anglická používateľská príručka


závažia

11,995 oz

Rozmery

11,614 x 4,293 x 4,133 palcov

Zdroj svetla

2 * CREE XP-G2

Svetelný tok

600L

Materiál strešnej krytiny

Hliníková zliatina a plast

prepínač

Najlepší prepínač kliknutí

Pracovné režimy

Vysoký tlmený / slabý svetlomet / blikanie

batérie

1 x 18650 Li-ion batéria (3.7V 3100mAh)

Indikátor napájania

OLED displej: vzor lúča + doba chodu

Runtime

1,5 hodiny pri 100% jasnosti

Vodeodolný

IPX5

veľkosť

L105 x W40,7 x H72 mm

AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

AM6 (001) .jpg

Hot Tags: Eagle 600 najvyššie hodnotené USB nabíjacie kolo LED svetlomety, cestné bicykle svetla, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie