Svietidlo pre cestné bicykle s kazetou na batérie

Svietidlo pre cestné bicykle s kazetou na batérie

Pri vozidlách, ktoré sú citlivé na váhu, sa externá batéria niekedy obracia kvôli váhe a nepríjemným drôtom, ale väčšina zo svetiel má stredný až nízky výkon s nekonzistentným výstupom lúmenu od začiatku až do konca. To sú všetky problémy Magicshine má ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Pri vozidlách, ktoré sú citlivé na váhu, sa externá batéria niekedy obracia kvôli váhe a nepríjemným drôtom, ale väčšina zo svetiel má stredný až nízky výkon s nekonzistentným výstupom lúmenu od začiatku až do konca.

2.jpg

To všetko sú problémy Magicshine vypracoval riešenie pre Monteer, 1400 lúmen jasných svetiel, ktoré prichádzajú z dvoch modelov CREE XM-L2. Monteer 1400 je svetlomet pre cestné bicykle, ktorý je schopný poskytnúť obrovskú silu.

3.jpg

Konštrukcia kazety s batériami umožňuje jednoducho otvoriť zadný port a rýchlo vymeniť batériové články. Čip riadenia batérie je zabudovaný do svetelnej hlavy, aby sa umožnil rovnomerný výdrž konštantného napájania počas doby prevádzky batérie.

4.jpg

Spolu s novo navrhnutou disipačnou mriežkou v hornej časti svetla sa dosiahne súčasne maximálny výkon a bezpečnosť s konzistentným výstupom lúmenu.

5.jpg

USB nabíjateľná s viacnásobnými ochrannými obvodmi, svetlomety Monteer 1400 pre cestné bicykle je novým vstupom Magicshine 2018, postavený lepšie so všetkým, čo sme sa naučili z predchádzajúcich generácií LED svetla.


Hot Tags: cestné bicykle svetlomet s kazetou batérie, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie