Road Bike svetlomet s prilbou Mount

Road Bike svetlomet s prilbou Mount

Ste cestný cyklista, ktorý hľadá stredný výkon, veľmi ľahké LED svetlo s vstavanými bezpečnostnými prvkami? Nepozerajte sa, Allty 500 je jedným z najnovších záznamov spoločnosti Magicshine v roku 2018, ktorý poskytuje cestným cyklistom práve to, čo hľadajú. Jedna LED dióda XP-L s kapacitou 500 l ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Ste cestný cyklista, ktorý hľadá stredný výkon, veľmi ľahké LED svetlo s vstavanými bezpečnostnými prvkami? Nepozerajte sa, Allty 500 je jedným z najnovších záznamov spoločnosti Magicshine v roku 2018, ktorý poskytuje cestným cyklistom práve to, čo hľadajú.

2.jpg

Jedna LED-dióda XP-L s kapacitou 500 lúmenov s maximálnym výkonom, poháňaná vnútornou 1800 mAh lítiovou batériou.

4.jpg

Zabudované červené zadné bezpečnostné svetlo môže byť ovládané nezávisle od svetlometov. To je obzvlášť užitočné pri montáži na prilbu. Maloobchodný balík obsahuje popruhy na rukoväti aj helmu, ktoré sa dajú ľahko inštalovať a zabezpečujú veľmi bezpečnú pridržiavanie. Montážna základňa svietidla rýchlo zapína a vypína rýchlo medzi cieľmi.

3.jpg

Modely Allty 500 nie sú vybavené ďalšou farbou, ktorú len málo používa, čo slúži iba na umelé nafukovanie cenovky. S výkonom len 74g a 1,5 hodiny pri najvyššom jasu, s cenou ekonomickej ceny, ktorú takmer každý môže prijať, dokonale zapadá do svojho zamýšľaného účelu, iba svojim užívateľom poskytuje skutočnú hodnotu a užitočnosť.


Hot Tags: cestný bicykel svetlomet s prilbou montáž, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie