Malé pohodlné svetlo pre cestné bicykle

Malé pohodlné svetlo pre cestné bicykle

Vylepšená verzia populárneho Magicshine MJ-900. Model 900B používa presne ten istý model CREE XM-L2 na dosiahnutie skutočného maximálneho výkonu 1000 lúmenov. Vzor lúča nie je plochý ani vysoký, ale dokonale okrúhly, farebná teplota je trochu teplejšia ako denná hladina. Programovateľné cez Bluetooth s ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Vylepšená verzia populárneho Magicshine MJ-900. Model 900B používa presne ten istý model CREE XM-L2 na dosiahnutie skutočného maximálneho výkonu 1000 lúmenov.

4.jpg

Vzor lúča nie je plochý ani vysoký, ale dokonale okrúhly, farebná teplota je trochu teplejšia ako denná hladina. Programovateľný cez Bluetooth s vašimi mobilnými zariadeniami a dodáva sa s novo prepracovanou nabíjateľnou batériou USB, ktorá poskytuje viac ako 2,2 hodiny behu na maximálnom jasu a tiež ponúka možnosť USB out pre rýchle nabíjanie mobilných zariadení.

3.jpg

Tepelné disperzné rebrá boli tiež vylepšené, aby boli efektívnejšie. Model MJ-900B sa zhoduje s pôvodným modelom MJ-900 v každej špecifikácii a potom niektorými.

2.jpg

Jeho malá veľkosť a nízka hmotnosť to robí populárny medzi davom cesty, celý systém váži iba 200 gramov, čo je ľahšie ako niektoré zo všetkých v jednom svetle. S prilbou na helmu môžete otočiť model 900B do dokonale životaschopného svetla prilby, ktorú si niektorí naši zákazníci zvolili a milujú. Pomocou predlžovacieho kábla môžete rozšíriť batériu do batohu, ktorý na hlavu pridáva menej ako 50 g. To bude fungovať nádherne s kontrolkami na tmavých cestách alebo horských chodníkoch.


Hot Tags: malé pohodlné svetlo pre cestné bicykle, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie