500 Lumen Urban Bicycle Headlight

500 Lumen Urban Bicycle Headlight

Magicshine je 2018 nová hodnota ponúka, Allty500 mestskej bicykel svetlometu, jediný CREE XP-L LED poskytuje 500 lúmenov skutočného výkonu, teplota je o niečo teplejšia ako denný svetelný rozsah. Veľký žľab rozptyľovania tepla je umiestnený priamo na hornej strane LED, čo udržuje najvyšší výkon ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

2.jpg

Magicshine je 2018 nová hodnota ponúka, Allty500 mestskej bicykel svetlometu, jediný CREE XP-L LED poskytuje 500 lúmenov skutočného výkonu, teplota je o niečo teplejšia ako denný svetelný rozsah. Veľký žľab rozptyľovania tepla je umiestnený priamo na hornej strane LED a účinne udržiava najvyšší výkon v priebehu 1,5 hodiny behu batérie. Zabudované bezpečnostné svetlo je mimoriadne užitočné, keď nasadíte svetlo na vašu prilbu. Kontrolka červeného koncového svetla má konštantný režim a dva režimy blesku sa jednoducho zapínajú dvojitým stlačením tlačidla napájania.

4.jpg

Allty500 používa univerzálnu montážnu základňu Garmin a je dodávaný s popruhmi pre riadidlá i prilbu. Samotné držiaky sa dajú rýchlo a ľahko nainštalovať na bicykli alebo prilbe a samotné svetlo sa môže bez problémov pripevniť a odpojiť kvôli rýchlemu nabíjaniu. Zhora nadol podsvietený indikátor LED indikuje úroveň zostávajúcej úrovne nabitia batérie.

3.jpg

Navrhnuté tak, aby boli extrémne konzistentné s výkonom a odolnosťou. Pomer cena / hodnota pre sériu Allty je ťažké poraziť.


Hot Tags: 500 lumen urban bicykel svetlomet, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie