All In One Urban Bike svetlomety

All In One Urban Bike svetlomety

Jeden z Magicshine je 2018 nových verzií, Allty 300 všetko v jednom mestskom svetle svetlomety, jedno LED dizajn, veľký priestor teplo rozptyľovanie tepla, vstavané zadné bezpečnostné svetlo, logo batérie indikátor a USB dobíjacie. XP-G2 LED je schopný 300 lumenov maximálneho výkonu, ktorý je navrhnutý špeciálne ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Jeden z Magicshine je 2018 nových verzií, Allty 300 všetko v jednom mestskom svetle svetlomety, jedno LED dizajn, veľký priestor teplo rozptyľovanie tepla, vstavané zadné bezpečnostné svetlo, logo batérie indikátor a USB dobíjacie.

2.jpg

LED dióda XP-G2 má kapacitu 300 lúmenov s maximálnym výkonom, ktorá je navrhnutá špeciálne tak, aby bola šetrná k životnému prostrediu a ponúka viditeľnosť, ktorá je dostatočná na to, aby bola viditeľná a viditeľná, a nie oslepuje motoristov. Keď sa používa ako svetlo prilby, zabudované zadné bezpečnostné svetlo funguje podobne ako sedadlo osvetlené sedadlom. Okrem toho, že bude na vašej prilbe a ľahko ju vidia blízky cestujúci, červené LED zadné svetlo je nakonfigurované tak, aby ponúkalo konštantný režim a 2 režimy blesku.

3.jpg

Model Allty 300 používa univerzálny držiak v štýle Garmin a môže byť spárovaný s rôznymi montážnymi systémami na rukoväti na bicykli. Prednastavený silikónový držiak popruhu na rukoväti poskytuje viac než len bezpečne držanie všetkého v jednom mestskom reflektoru na bicykli. Prilbu možno získať samostatne ako voliteľné príslušenstvo.

4.jpg

So všetkými v jednom svetle na bicykli sa niekedy vyžaduje opätovná aktivácia batérie na opätovnú kalibráciu plnej kapacity článkov Li-ion.


Hot Tags: všetko v jednom mestskom bicyklovom svetle, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie