Všetky počasie Urban Bike svetlomety

Všetky počasie Urban Bike svetlomety

Najpredávanejšou značkou Magicshine je svetielka na bicykli s 9 radami, ktorá má nový člen MJ-902B, ktorý je veľmi ľahký, vodotesný a vyzerá to viac, ako to vyzerá. 1600 lumenov skutočného svetla produkuje 2x LED XM-L2 LED, poháňaný 4 článkami ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

3.jpg

Najpredávanejšou značkou Magicshine je svetielka na bicykli s 9 radami, ktorá má nový člen MJ-902B, ktorý je veľmi ľahký, vodotesný a vyzerá to viac, ako to vyzerá.

4.jpg

1600 svetelných svetiel skutočného svetla produkuje LED diódy 2xCREE XM-L2 poháňané 4-článkovou batériou Li-ion s kapacitou 5200 mAh. Je to síla, keď to potrebujete, ale naozaj by ste nemali používať celý 1600 na rušných uliciach mesta, bude to viac než oslepnutie pre chodcov a motoristov. Ak by ste sa však ocitli sami na prázdnej ceste, môžete jazdiť tak rýchlo, koľko chcete, a nikdy neprekročiť lúč.

2.jpg

Svetlo má 4 predkonfigurované pracovné režimy, konštantný, blesk, SOS a varovanie (rýchle dvojité blikanie). Urobili sme jas v kruhovom gombíku, jednoducho klepnite na svoj telefón a posuňte prst po meradle, zatiaľ čo sa vaše pripojené svetlo prispôsobí. Môžete uložiť všetky nastavenia, ktoré si myslíte, že sú užitočné a vaše svetlo si ich bude pamätať. Jednoduchým stlačením tlačidla napájania môžete jednoducho prepínať medzi týmito uloženými nastaveniami. Váš telefón nemusí byť prítomný, keď to robíte.


Hot Tags: všetky počasie mestské bicykel svetlomet, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie