Malé reflektory na mestské bicykle

Malé reflektory na mestské bicykle

Pokiaľ ide o mestskú jazdu na bicykli, viditeľnosť pre jazdca je jedna vec, schopnosť vidieť je celkom iná. Väčšina svetiel na trhu sa jednoducho zameriava na prvý a vyzdvihuje obrovské množstvo oslňujúcich lúmenov, ktoré sú rovnako nebezpečné a nezodpovedné, pretože nemajú vôbec žiadne svetlá. Zariadenie ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Pokiaľ ide o mestskú jazdu na bicykli, viditeľnosť pre jazdca je jedna vec, schopnosť vidieť je celkom iná. Väčšina svetiel na trhu sa jednoducho zameriava na prvý a vyzdvihuje obrovské množstvo oslepujúcich lúmenov, ktoré sú rovnako nebezpečné a nezodpovedné, pretože nemajú vôbec žiadne svetlá.

2.jpg

MJ-900B značky Magicshine je úplne nové svetlo s funkciami Bluetooth. Tak čo to robí presne? Dobre naprogramujete svetlo pomocou telefónu cez Bluetooth. Úroveň jasu je možné nastaviť kdekoľvek od 1% do 100% v režime konštantného, ​​SOS, blesku a varovania. Napríklad v rušných uliciach mesta možno budete chcieť naladiť 1000B lumenov 900B až do 200ish alebo menej a povoliť režim varovania. Nielenže máte dostatok svetla prechádzajúceho mestom s pomalým až miernym tempom. Ponúkate viac ako rozumnú viditeľnosť pre prichádzajúcu prevádzku bez toho, aby ste oslepovali vôbec. Keď ste vonku na širokej a prázdnej ceste, môžete jazdiť celkom hore a mať neobmedzený pohľad na vašu cestu, keď idete na plnú rýchlosť.

3.jpg

Výstup 1000 lúmenov MJ-900B je vyrobený jednou LED XM-L2 s nabíjateľnou batériou USB s kapacitou 7,2 V 2600mAh.

4.jpg


Hot Tags: malé mestské bicykel svetlomet, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie