Najlepšie Urban Bike zadné svetlo

Najlepšie Urban Bike zadné svetlo

Možno naša najlepšia mestská kolesá zadného svetla, Seemee 60 je Magicshine je 2018 nový doplnok, určený pre viditeľnosť pre všetky druhy cyklistov. Svetelný zdroj je červené LED diódy COB s kapacitou 60 lúmenov s maximálnym výkonom, umiestnené s minimalistickým, ale veľmi elegantným plášťom z vysoko kvalitnej zliatiny. 3 jas ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Možno naša najlepšia mestská kolesá zadného svetla, Seemee 60 je Magicshine je 2018 nový doplnok, určený pre viditeľnosť pre všetky druhy cyklistov.

2.jpg

Svetelný zdroj je červené LED diódy COB s kapacitou 60 lúmenov s maximálnym výkonom, umiestnené s minimalistickým, ale veľmi elegantným plášťom z vysoko kvalitnej zliatiny. 3 režimy jasu, vysoké pri 30 lumenoch v polovici pri 17 lumenoch a pri 9 lumenoch nízke. Integrovaný inteligentný snímač detekuje posun v pohybe, ako napríklad spomalenie, brzdenie a spínacie dráhy, ktoré všetky spúšťajú LED diódy na dosiahnutie jasnejšej úrovne svetla na 60 lumenov s extrémne vysokou frekvenciou blesku na krátku dobu, poskytujúc okolité chodcov, cyklistov a motoristov s primeraným vizuálnym upozornením.

4.jpg

S hodnotením IPX6 je Seemee 60 úplne vodotesný. Predvolené príslušenstvo z krabice obsahuje montážny diel pre tradičné okrúhle a aero-tvarované sedadlá, ako aj sponku, ak ju chcete použiť na sedlovom vaku, na batohu alebo na golier košele.

3.jpg

Vážiace sa tesne nad uncou a hrubou veľkosťou strieborného dolára. Všetky nástroje boli vytlačené do čo najmenšieho puzdra.


Hot Tags: najlepšie mestské kolo tail light, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie