MS-622 malé LED predné a zadné bezpečnostné kolesové svetlá

MS-622 malé LED predné a zadné bezpečnostné kolesové svetlá

Veľmi malé a ľahké, s O-krúžkom zachytené na rámy bicyklov. Tieto mini svietidlá ponúkajú až 5 hodín nepretržitej prevádzky.
Či už ide o cestné, mestské alebo detské bicykle, svetlo MS-622 svojím dizajnom odolným voči poveternostným vplyvom poskytuje roky užitočnosti,

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Bez ohľadu na to, či máte radosť z behu, pešej turistiky, jazdy na bicykli alebo len v pokojnej prechádzke so psom v noci, tieto ultra-jasné bezpečnostné svetlá vás ochránia a bezpečia - povinné bezpečnostné vybavenie pre akékoľvek slabé osvetlenie a skvelý prírastok Na vonkajšie alebo reflexné zariadenia.


10 svetlometov zadných svetiel a 30 svetlometov predného svietidla je ideálny na to, aby ich bolo vidieť a pozorovalo, ale nie je dostatočne silné na to, aby bolo pre chodcov a cyklistov nepríjemné a je pre motoristov menej nebezpečné. Vstavaná batéria stačí na 5 hodín nepretržitého používania a obe svetlá sú odolné voči poveternostným vplyvom a nabíjateľné USB.


Obsah balenia

svetlomet

Zadné svetlo

Kruhy z gumy "o"

Kábel USB

Záručný list

Anglická používateľská príručka


AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

AM6 (001) .jpg

Hot Tags: MS-622 malé LED predné a zadné bezpečnostné svetlá svetla, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie