Super Bright Urban Bike Tail Light

Super Bright Urban Bike Tail Light

Jeden z našich najnovších prírastkov do koncovej svetelnej línie. Seemee 20 je super svetlé zadné koncové svetlo, navrhnuté tak, aby bolo super ľahké a pohodlné na používanie. LED červená COB generuje 20 lumenov s maximálnym výkonom. To je dosť viditeľné v uliciach mesta na zadnom svetle s 180 stupňami viditeľnosti ....

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Jeden z našich najnovších prírastkov do koncovej svetelnej línie. Seemee 20 je super svetlé zadné koncové svetlo, navrhnuté tak, aby bolo super ľahké a pohodlné na používanie.

3.jpg

LED červená COB generuje 20 lumenov s maximálnym výkonom. To je veľa viditeľné v uliciach mesta na zadnom svetle s 180 stupňami viditeľnosti. Montážna základňa pre Seemee 20 je postavená v šikmom uhle, takže keď je namontovaná na sedadlo sedadla, zadné svetlo smeruje rovno dozadu vodorovne, bez straty svetla na zemi.

2.jpg

Seemee 20 váži iba 17 g, vodotesný a USB nabíjateľný. Jeho zabudovaná batéria Lithium Polymer je schopná udržiavať konštantný režim pod maximálnym výkonom asi jednu a pol hodiny. 2 režimy blesku trvajú dvakrát dlhšie. Je navrhnutý tak, aby bol malý, ľahký a ekonomický. Koncovka Seemee 20 je ideálna pre študentov, teenagerov a deti.

4.jpg

Predvolené príslušenstvo pre prístroj Seemee 20 obsahuje silikónový O-krúžok na montáž a nabíjací kábel Micro-USB.


Hot Tags: super jasný mestský bicykel zadné svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie