Všetko v jednom prilbe pripevnené svetlo

Všetko v jednom prilbe pripevnené svetlo

Model Allty 500 je určený pre mestských a cestných cyklistov, ktorí plnia mnohé úlohy. Používa univerzálny montážny systém Garmin a upevňuje a zapína upevňovanie popruhu na rukoväti, ako aj upevnenie prilby v priebehu niekoľkých sekúnd. S jedným LED diódami, ktoré vypúšťajú 500 lumenov skutočného svetla, Allty 500 je veľmi ekonomický ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

4.jpg

Model Allty 500 je určený pre mestských a cestných cyklistov, ktorí plnia mnohé úlohy. Používa univerzálny montážny systém Garmin a upevňuje a zapína upevňovanie popruhu na rukoväti, ako aj upevnenie prilby v priebehu niekoľkých sekúnd.

2.jpg

S jedným LED diódami, ktoré vypúšťajú 500 svetelných svetiel skutočného svetla, je Allty 500 veľmi úsporné a to všetko v jednom svetle pripevnenom na prilbu pre každého cestujúceho. Bez externej batérie je svetlo veľmi malé a váži len 74 g. Predné svietidlo používa na výstup výstupnú LED diódu XP-L a oblasť mriežky rozptylu tepla je veľmi veľká a je umiestnená priamo na hornej strane LED.

3.jpg

Po inštalácii môže držiak prilby zostať tam, kde je, a svetlo môže byť zapnuté a vypnuté v priebehu niekoľkých sekúnd. Máme starostlivo kalibrovaný výkon v porovnaní s funkciou tepelného riadenia a Allty 500 nie je pravdepodobné, že by v dôsledku prehriatia narazil na akékoľvek škrtenie. Do jednotky je zabudovaných niekoľko ochranných obvodov, ktoré zabraňujú nadmernému nabíjaniu, nadmernému vybitiu, prehrievaniu a skratu. Jednoduché prenášanie a nabíjanie kdekoľvek cez Micro USB.


Hot Tags: všetko v jednej helme montované svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie