MJ-886 Nabíjateľný LED svetlomet, 550 svetlometov

MJ-886 Nabíjateľný LED svetlomet, 550 svetlometov

MJ-886 je všestranný, 550 lumenový skutočný výstupný svetlomet pre beh, jazdu na bicykli, turistiku, kempovanie, speleológiu alebo lyžovanie.
Jeho vysoký výkon a odolnosť voči poveternostným vplyvom je ideálnym riešením pre každodenné nočné aktivity akéhokoľvek druhu za akýchkoľvek podmienok.

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Magicshine predstavuje pohodlné a univerzálne hlavové svetlo na nosenie pri behu, cyklistike, turistike, horolezectve, kempingu alebo dokonca spelunkingu. Tri ultra-jasné LED svetlá produkujú 550 lumenov skutočného výkonu.


Lítium-iónové batérie 2 x 18650 sa ľahko nabíjajú pomocou nabíjačky 1.0A, ktorá je súčasťou balenia a doba nabíjania je 3 hodiny. Životnosť LED je úžasná 50 000 hodín.

Čelenka na tomto svetlomete CREE je nastaviteľná a sedí v polohe, ktorú si vyberiete na hlave. Batéria je obsiahnutá v vrecku pripojenom k hlavovému pásmu, takže nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Svetlomety MJ-886 sú dodávané so špeciálne navrhnutými popruhmi (objednané samostatne), ktoré umožňujú ľahké používanie pri montáži prilby. Vytváranie veľmi univerzálneho doplnku k stojanu Magicshine.


Kompaktný a štýlový dizajn ideálny pre turistov, horolezcov, lyžiarov, snowboardistov, cyklistov alebo horolezcov.


Svetlo je dodávané s vypínačom napájania diaľkového ovládania / indikátor úrovne batérie. To môže byť pohodlne pripevnené k vašemu oblečeniu, aby bolo ľahké pozrieť sa na zostávajúci výkon batérie a tiež nastaviť výstupné úrovne podľa podmienok. MJ-886 je mimoriadne výkonný a má meraný výkon 550 lumenov, a to najmä pri tejto cenovej hladine. Uhol svetelnej hlavice môže byť prispôsobený vašim presným potrebám v závislosti od terénu, úrovní jasu atď., Veľmi flexibilné svetlo.

AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

AM6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-886 nabíjateľný LED svetlomet, 550 svetlometov svetlo svetla, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie