MJ-898 MTB Bike prilbové svetlo s LED svetlom a inteligentným zadným bezpečnostným svetlom

MJ-898 MTB Bike prilbové svetlo s LED svetlom a inteligentným zadným bezpečnostným svetlom

Vďaka vnútornému púzdru EVA a krytu PC je MJ-898 Genie univerzálnou prilbou na bicykel, ktorá obsahuje 350 lumenov predné svetlo, smerové svetlá a zadné bezpečnostné svetlo, dokonale schopné zaobchádzať s akoukoľvek situáciou, či ide o horskú chodník, mestskú ulicu , Alebo dlhé, vinuté cesty.

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Predné svetlo s 350 lumenmi je vo väčšine prípadov dostatočne jasné. Môže byť naklonený nahor a nadol o 15 stupňov. Uhol lúča je 30 stupňov pre lepšiu viditeľnosť. Dosiahnutá jednou LED CREE XP-G2, ktorá ponúka predvolenú batériu Li-ion s kapacitou 2600mAh 18650 na dobu 4-11 hodín. 4 pracovné režimy: Vysoký, Stredný, Nízky a Flash.


Bočné smerové signály pozostávajú z 120 žltých SMD LED s maximálnym výkonom 1w. Rám svetlometov začína od zadnej časti prilby a prechádza tesne nad uši nositeľa. Ak svieti, žlté signálne svetlá sú viditeľné z uhla 270 stupňov. Runtime s predvolenou batériou je 11,8 hodín neustáleho používania.


Zadné svetlo je postavené pomocou 32 červených SMD LED s maximálnym výkonom 0,3w. 5 pracovných režimov 4 z nich blikajú, s rôznymi frekvenciami blesku, každý je navrhnutý pre konkrétnu situáciu. Rýchle blikanie, pulzovanie, pomalý blesk a upozornenie. Zadné svetlo má funkciu automatickej detekcie pohybu, ktorá pri strate rýchlosti zvyšuje intenzitu zadného svetla a zostáva stabilná, kým užívateľ nedosiahne úplné zastavenie. Runtime s predvolenou Li-ion bunkou je 17-108 hodín.

Diaľkové ovládanie s tromi tlačidlami je vybavené vlastným o-krúžkom pre bezpečné držanie držadla. Veľmi pohodlné a je poháňané jedinou bunkou CR2025. Prijímacie signály helmy a zadné svetlo môžu byť ovládané diaľkovým ovládačom.


Svetlo prilby váži 426 g bez batérie a môže byť nabíjané cez port Micro USB pod 5V / 1A za 4,5-5 hodín. (1 bunka) EPS pena a polykarbonátové materiály tvoria prevažnú časť rámu pre optimálny pomer ochrany k hmotnosti. Odborné remeselné spracovanie a klasifikácia IPX4 umožňuje, aby svetlo prilby fungovalo vo všetkých druhoch počasia v nasledujúcich rokoch.


Baliaci zoznam:

Svetlo prilby

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Kábel USB

O-krúžok

skrutkovač

1x18650 batéria

Používateľská príručka

Záručný list


AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-898 MTB bicykel helma svetlomet s LED svetlom a inteligentné zadné bezpečnostné svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie