USB dobíjacie svetlo prilby

USB dobíjacie svetlo prilby

Väčšina cyklistov MTB by radšej mala svetlo prilby pridať ďalšie osvetlenie a definíciu na chodníky presne tam, kde sa pozerajú, pretože svetlo riadidiel na bicykli čelí len dopredu, to platí najmä na technickejších trasách, kde sú stromové vetvy, korene, vodné kaluže alebo skaly môžu ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Väčšina cyklistov MTB by radšej mala svetlo prilby pridať ďalšie osvetlenie a definíciu na chodníky presne tam, kde sa pozerajú, pretože svetlo riadidiel na bicykli čelí len dopredu, to platí najmä na technickejších trasách, kde sú stromové vetvy, korene, vodné kaluže alebo skaly môžu ľahko zničiť vašu noc v zhone.

3.jpg

Pre naše odporúčania MTB v minulosti prevzal MJ-900 túto úlohu vďaka svojmu dokonalému vzoru lúča pre svetlo prilby, zaoblené šírenie s jemným horúcim bodom uprostred. S predlžovacím káblom, ktorý rozširuje batériu do batohu, MJ-900 dodáva prilbe takmer žiadnu váhu a poskytuje takmer 1000 svetelných svetiel. Teraz táto úloha bola zdedená zdokonaleným svetlom MJ-900B USB s nabíjateľnou helmou pre MTB.

2.jpg

Nielen, že prináša lepšie tepelné riadenie, tým výkon, výrobná technika pre optické šošovky sa tiež zlepšila v priebehu rokov.

4.jpg

Batéria bola prepracovaná tak, aby mohla byť dobíjateľná a mohla by zohrávať úlohu bankomatu pre vaše mobilné zariadenia. Vodotesné drôtené zátky boli taktiež vylepšené tak, aby používali odsávanie, aby zabezpečili super bezpečné, ale ľahko oddeliteľné spojenie.


Hot Tags: usb dobíjacia helma svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie