Optický princíp koncových svetiel pre bicykle Optický princíp koncoviek zadných bicyklov - Výstava - Magicshine Technology USA LLC Optický princíp koncových bodov bicykla Prierez je hranol rovnoramenného pravoúhlého trojuholníka Nazývaný plný reflexný hranol. Rovnoromý pravoúhlý trojuholník ABC predstavuje prierez plne reflexného hranolu, - zaoblené hrany AB a BC označujú dva hranoly na seba kolmo do strán. Ak svetlo je vertikálne proj Vysunie sa do roviny AB, vstrekne sa do hranola v pôvodnom smere, vystrekne sa na povrch

- May 09, 2017 -

Prierez je hranol rovnoramenného pravoúhlého trojuholníka Nazývaný plný reflexný hranol.


Rovnoromý pravoúhlý trojuholník ABC predstavuje prierez plne reflexného hranolu, - zaoblené hrany AB a BC označujú dva hranoly na seba kolmo do strán.


Ak svetlo je vertikálne proj Vysunie sa do roviny AB, vstrekne sa do hranola v pôvodnom smere, vystrekne sa na povrch AC, v dôsledku uhla dopadu (45 °) väčšieho ako je svetlo zo vstrekovania skla do vzduchu, svetlo bude trvať Umiestnite na rovinu AC plnú reflexiu pozdĺž smeru BC, aby ste strieľali z hranola. Ak je svetlo kolmé na rovinu striedavého prúdu a po vsunutí hranola do pôvodného smeru, dôjde k úplnému odrazu na AC, BC dvoch povrchoch a napokon v opačnom smere incidentu opačné smery od roviny AC do Zastreli život v mnohých častiach tohto princípu, ako sú koncové svetlá na bicykli, použite tento princíp.

  • Eagle 700 Super Bright USB Nabíjateľná LED svetlá Bike svetlomet pre cestnú cyklistiku
  • MJ-898 cyklistické prilby s vstavanými svetlami, LED svetlom a zadným svetlom
  • MJ-819 Červené zadné koleso s bočnými kolesami pre bezpečnosť pri jazde na bicykli
  • MS-622 Extra Bikelights, svetlomety LED a zadné svetlo
  • MS-622 Clip On USB Nabíjateľné LED Bike bezpečnostné svetlo sada pre mestskú cyklistiku v noci
  • MJ-886 Nabíjateľný LED svetlomet, 550 svetlometov

Súvisiace produkty