Význam cyklistických svetiel

- May 09, 2017 -

Svetlomety sa stanú štandardom bicyklov. Podľa štatistiky dopravnej nehody v taiwanskom policajnom centre počet nehôd na nehodách na bicykli na Taiwane v rokoch 2003 až 2006 je 664 osôb, čo predstavuje 5,83% celkových dopravných nehôd a podiel úmrtí je pomerne vysoký!


Pozrite sa bližšie k času každoročnej nehodovej smrti na bicykli, hoci denný cyklista je oveľa viac ako noc, ale miera úmrtnosti v noci až do skorého ranného obdobia je až 40% 5, zrejme vysoké údaje poukazujú na dôležitosť Zariadenia na osvetlenie bicyklov, pretože zákon nevyžaduje montáž bicyklov osvetľovacieho vybavenia, rovnako ako karoséria odrazového zariadenia je nedostatočná, čo vedie k bicyklu v stave zraku so zrakom, ľahko sa trieť s parou A havárií lokomotív.


Preto sa taiwanské policajné oddelenie vyvíja, budúcnosť nie bývalé, zadné osvetlenie bicykle osvetlenie, večer nemôže jazdiť na ceste, páchatelia budú pokutované 300 až 600 juanov (NT). V skutočnosti väčšina zvykov jazdy na koňoch už dlho pozná dôležitosť svetlometov pre bezpečnosť vozidla a tiež považuje svetlomety za potrebné príslušenstvo.

  • MJ-906 Top Mountain Bike LED osvetlenie, kolieska svetlometu a konštantný pre jazdu v noci
  • Eagle F3 nabíjateľný horský bicykel svetlomet, najjasnejšie predné LED svetlá pre bicykle
  • MJ-898 cyklistické prilby s vstavanými svetlami, LED svetlom a zadným svetlom
  • MJ-902 Super jasné dobíjacie Cree LED horské bicykel Light zostavy
  • Prilby MJ-900 pripevnené LED svetlom pre jazdu na horských bicykloch
  • MJ-6102 Cree Bike Light batéria pre Magicshine High Powered LED svetlá

Súvisiace produkty