Tipy na zakúpenie bicyklov koncovky

- Dec 28, 2017 -

Tiché nočné jazdné bicykle, autá okolo, lokomotívy sú pravdepodobne úplne neviditeľné, nemôžu počuť, chcú ostatným okoloidúcim nájsť vašu skorú prítomnosť, musia byť namontované zadné svetlá, nedôjde k nehode.


Rovnako ako motorové vozidlá, ako sú parné lokomotívy, osvetlenie bicyklov je hlavne "vidieť" a "vidieť" tieto dve funkcie, zodpovedné za aktívne osvetlenie predného svetla, musia osvetliť cestu pred cestou; a patrí k pasívnym osvetlením zadných svetiel, aby vozidlo Priatelia od ostatných, auto videl úlohu.


Byť jasne videný ako zásada


Pokiaľ existuje možnosť prísť do kontaktu s inými ľuďmi a vozidlami v prostredí cykloturistiky, prirodzene dôjde k dopytu po "videní". Vhodné koncové svetlá sú dôležitým nástrojom na zabezpečenie ich vlastnej bezpečnosti, najmä v noci, v skorých ranných hodinách alebo v iných slabo osvetlených prostrediach. Také ako jazda na tuneli, horské cesty, zadné svetlá sú neodmysliteľným bezpečnostným príslušenstvom.


Vzhľadom na to, že koncové svetlá sa používajú hlavne ako varovné pasívne osvetlenie, je potrebné vidieť ich účel. Preto musia byť koncové svetlá zreteľne viditeľné v každom uhle od zadnej strany po stranu. Preto okrem toho, že má určitý jas, je dôležitejšie mať širokú škálu rozloženia svetla. Preto sú voliteľné koncové svetlá okrem toho, že sa pozerajú na jasnosť zadnej časti, ale musia sa pozerať aj na ľavú a pravú stranu od 30 stupňov, 60 stupňov až 90 stupňov jasu, ak je z pravej osi asi 0 stupňov okolo 90 stupňov stupne sú rozsiahle Rovnomerné svetlo, samozrejme, je bezpečnejšie.


Nabíjanie USB alebo batéria je nainštalovaná?


S lítium-iónovou batériou sa široko používa, nabíjacie svetlá USB sa v posledných rokoch stali hlavnou silou produktov značky. Tradičné batérie založené na batériách však majú stále nezastupiteľné vlastnosti. V porovnaní s zadnými svetlami nabíjania USB majú zadné svetlá namontované na batérie nasledujúce funkcie: 1. Počiatočné nákupné náklady sú pomerne nízke; 2. Náklady na následné použitie sú vysoké; Dlhšia životnosť batérie; 4 krátky čas na doplnenie napájania.


A teraz populárne nabíjacie svetlá USB, jeho vlastnosti sú presne opačné: 1. Počiatočné obstarávacie náklady sú vyššie; 2. nižšie náklady na následné použitie; 3. Trvalosť je relatívne krátka; 4. Dopĺňajte potrebný výkon dlhú dobu. Navyše, nabíjacie zadné svetlá USB musia venovať pozornosť problémom s nadmerným vybitím, aby sa zabránilo poškodeniu lítiovej batérie.


Vo voliteľných zadných svetlách nie sú osvetlenie napájané batériami a nabíjacie svetlá USB dobré alebo zlé, vhodné a nevhodné. Spotrebitelia môžu podľa svojich vlastných jazdných návykov s vyššie uvedenými vlastnosťami produktu rozhodnúť, že budú kupovať koncové batérie alebo zadné svetlá nabíjania USB. Napríklad veľmi málo jazdcov jazdilo v noci kvôli nízkej frekvencii používania zadných svetlometov, nákup koncových svetiel batérie bude ekonomickejším výberom; pretože koncové svetlá používajú vysokú frekvenciu, ale nepotrebujú jazdec s dlhou životnosťou, je vhodné zakúpiť koncové svetlá na nabíjanie USB.


Vyberte si vlastný produkt


Spotrebitelia pri kúpe koncových svetlometov budú brať do úvahy jas, pozorovací uhol, životnosť batérie a cenu, pričom budú ignorovať iné svetlá, ako je oslnenie, umiestnenie inštalácie a farba osvetlenia a ďalšie faktory.


Napríklad niektoré zadné svetlá s vysokým svetielom môžu poskytnúť dlhšie výstražné vzdialenosti, ale aj preto, že svetlá sú príliš jasné a príliš kruté, čo ovplyvňuje zadný pohľad na vozidlo, ale spôsobuje nebezpečenstvo. A lúmeny vysoko, aj keď sa bude cítiť veľmi jasné, ale aj relatívne silné, pre komunity komunity jazdy, môžete si vybrať lúmeny je mierny, alebo použitie svetelného sprievodcu, inzerované svetlo nie je očividné produkty.


Niekedy dokonca aj na ceste môžeme zistiť, že niektorí rytieri mylne použili biele predné výstražné svetlo ako zadné svetlá alebo nainštalovali niektoré farebné svetelné koncové svetlá. Tieto nesprávne svietidlá môžu ľahko spôsobiť, že iní ľudia nesprávne posudzujú, že pri výbere a používaní zadných svetiel.


Po inštalácii by ste mali skontrolovať


Stále viac typov zadných zadných kolies na trhu, pri nákupe by mali venovať pozornosť ľahkej inštalácii, ako je potreba nástrojov, kde je možné ich nainštalovať? Môže zodpovedať rôznym rozmerom priemeru? Všeobecná poloha inštalácie, vrátane sedacej trubice, po vidlici, po regáli, vankúše (sedák), prilby, vankúšové tašky. Pri inštalácii zvláštnej pozornosti nebudú na vozidle iné predmety, ako sú police, pôda, obliečka na vankúše, čo spôsobí výrazný pokles varovného efektu? Tentokrát po výbere políc alebo môže byť inštalovaný pod sedadlom zadných svetiel, bude lepšou voľbou. Opäť po zobrazení inštalácie nebude príliš jasný? Bude záblesk do zadnej časti ľudí?


  • USB dobíjacie svetlo prilby
  • Prispôsobiteľné svetelné bezpečnostné svetlo LED
  • MJ-900 dobíjateľný mini rozpočet LED predné svetlo pre jazdu na bicykli v noci
  • MJ-819 Smart USB LED zadné zadné svetlo pre vaše koleso
  • MJ-898 Bike prilba so zabudovaným LED zadným svetlom pre cestných cyklistov
  • MJ-898 MTB Bike prilbové svetlo s LED svetlom a inteligentným zadným bezpečnostným svetlom

Súvisiace produkty