Prilba na bicykel

- May 09, 2017 -

Kritérium odolnosti proti nárazu prilby na bicykli a pevná sila pásu spony navrhuje Výbor pre americký spotrebiteľský tovar (CPSC) v polovici 70. rokov minulého storočia. Parametre projektu, ako je Nadácia SNELL, Národný úrad Spojených štátov amerických a Americká akadémia skúšobných materiálov, sú prezentované podľa rôznych inštitúcií. Vtedy splnilo toto kritérium len jedna ľahká motocyklová prilba. Cyklisti však odmietajú nosiť také prilby, pretože sú ťažké a priedušné.


Na tento účel spoločnosť Bell Biker vyvinula najskôr štandardnú cyklistickú prilbu CPSC, ktorá je vyrobená z ABS plastovej škrupiny, ktorá je zabalená v polystyrénovej pene. Neskôr aktualizované obalové materiály PVC a polykarbonátové materiály s vyššou cenou značne znižujú váhu prilby. Všeobecne povedané, cyklistické prilby môžu vydržať najmenej dva nárazové procesy, po prvýkrát sa zrazili a ostatní cyklisti alebo autá sa zrazili, druhýkrát jazdí cyklista sám padol do kolízie, a tieto materiály majú dobrý vyrovnávací účinok na dva náraz.


Od nástupu cyklistických prilieb, tvar prešiel mnohými zmenami. Kulatá prilba je už zastaraná, prilba je teraz menšia a vetracie otvory majú veľkú zmenu a účinok chladného vetrania je tiež v súlade s aerodynamickým princípom.

  • MJ-902 MTB svetlomet s koncovým svetlom, LED svetlom a zadným svetlom
  • MJ-906 Top Mountain Bike LED osvetlenie, kolieska svetlometu a konštantný pre jazdu v noci
  • Eagle 700 predné bicykle lampy, cyklistické svietidlo pre cyklistov na bicykli
  • MS-622T Zadné blikajúce zadné svetlo pre bicykle alebo prilbu
  • MJ-819 Smart USB LED zadné zadné svetlo pre vaše koleso
  • MS-622 USB dobíjacie kolo výstražné svetlá pre deti, menej ako 50 pre detský rozpočet

Súvisiace produkty