Nákup svetlometov

- May 09, 2017 -

Svetlomety sú väčšinou inštalované v rukoväti ruky, spotrebitelia pri nákupe, musia venovať pozornosť automobilu s rukoväťou, inštalácia je pohodlná a úroveň uhla je nastaviteľná. Ak rukoväť ruky nemá priestor, môžete použiť aj stojan pre prenosné svetlá namontovaný na výstužnej doske prednej vidlice. Svetlomety zvyčajne používajú č. 5., 7. batérie alebo lítiové batérie, 5., 7. batérie sú bežnejšie, ale raz použiť 4-3, takže objem bude väčší; Lampa, ktorá používa lítiové batérie, je malá, ale cena je vyššia a nie je bežná. Použite piatu alebo siedmu batériu, aby ste dbali na kvalitu batérie, ak batérie dlho nevyberáte, aby nedošlo k vytečeniu kvapaliny batérie.


Vo funkčnom aspekte je najlepšie mať plnohodnotný, polo-jasný a blikajúci režim s cieľom sledovať skutočnú premávku na cestách, ako napríklad v jasne osvetlených uliciach mesta cyklistika, blikajúci režim namiesto jasných svetiel príde pútavý , Väčšina výrobkov svietidiel môže zabrániť dažďu, ak je nešťastný prívod vody, mal by sa najprv vypnúť, otvoriť otrite, odtieň po otvorení.


Máte svetlá na auto? Svietidlo sa v budúcnosti stane štandardom bicyklov, bez ohľadu na jazdu na horskom bicykli, cestnej auto, dochádzajúce auto alebo košové vozidlo, pokiaľ je potrebné jazdiť v noci, predné svetlá, zadné svetlomety, iní môžu jasne vidieť existenciu Bicykla na zabezpečenie bezpečnosti jazdy! Nakoniec sa tiež chcete odvolávať na priateľa auta, nezabudnite používať akumulátory čo najviac a urobte dobrú obnovu batérie Oh!


Vyberte si hlavnú lampu na bicykli alebo z jej použitia svetelný zdroj LED svetelného zdroja, maximálny počet lumenov, obvod pohonu, životnosť batérie, tepelný dizajn a či sú tieto aspekty vodotesné.

  • MJ-906 Top Mountain Bike LED osvetlenie, kolieska svetlometu a konštantný pre jazdu v noci
  • MJ-908 Výkonný svetelný zdroj s vysokým jasom LED horských bicyklov, najjasnejší svetlomet pre bicykle
  • MS-622 dobíjateľný bicykel predné a zadné Combo svetlo nastaviť
  • MJ-908 Najjasnejšia, najsilnejšia nabíjateľná LED svetelná sada s indikátormi
  • MJ-6102 Cree Bike Light batéria pre Magicshine High Powered LED svetlá
  • MJ-6058 Pevná prilba na bicykel, kompatibilná s fotoaparátmi Gopro a prilba pre jazdu na koni

Súvisiace produkty