Rozdiel medzi žiarovkami

- May 09, 2017 -

Podľa použitia môžu byť žiarovky na bicykle klasifikované ako výstražné svetlá a osvetľovacie svietidlá. Hlavnou funkciou výstražného svetla je umožniť vidieť rytiera, udržať bezpečnú vzdialenosť, generálne zadné svetlá sú výstražné svetlá; Lampy musia poskytnúť dostatočné osvetlenie, aby rytieri mohli vidieť cestu vpred, všeobecné svetlomety sú všetky svetelné svietidlá, ale aj s množstvom blikajúcich funkcií, môže byť použitý ako varovanie.


Vzhľadom na to, že koncové svetlá sa používajú predovšetkým ako varovné pasívne osvetlenie, je potrebné vidieť ich účel, takže zadné svetlá musia robiť rytiera zo zadnej strany na bočnú stranu všetkých uhlov, ktoré je možné vidieť jasne, aby mal istý Intenzita svetla mimo, čo je dôležitejšie rozšírené rozloženie svetla. Preto, okrem toho, že ste sa pozreli na zadnú časť zadného jasu, mali by ste sa pozerať aj na ľavú a pravú stranu od 30 stupňov, 60 stupňov a 90 stupňov jasu, ak sú zozadu od 0 stupňov prenesené doľava a doprava 90 stupňov majú široké a rovnomerné svetlo, samozrejme, je najbezpečnejšia.


Nízka spotreba energie, všeobecné používanie batérií 7. batérie alebo batérií CR2032, použitie batériových tlačidiel môže znížiť veľkosť zadných svetiel, avšak cena batérií s tlačidlami je vyššia a nie je možné ich znovu nabíjať. Inštalácia zadných svetiel je viac ako rúrka, taška vankúša sedadla a zadná vidlica, pri nákupe musí venovať pozornosť inštalácii pohodlie, ako je to, či potreba používať nástroje, či chcete upevniť tašku na podložke, Môže zodpovedať veľkosti rôzneho priemeru? Dávajte pozor, aby ste pri inštalácii nezakrývali iné veci.

  • MJ-908 Výkonný svetelný zdroj s vysokým jasom LED horských bicyklov, najjasnejší svetlomet pre bicykle
  • MJ-902 predné a zadné koleso LED svetlomety a koncové svetlá nastavené pre jazdu v noci
  • MJ-900 dobíjateľný mini rozpočet LED predné svetlo pre jazdu na bicykli v noci
  • MJ-819 Smart USB LED zadné zadné svetlo pre vaše koleso
  • MJ-902 Super Bright LED nabíjacie svetielka pre nočné jazdy
  • Bezpečnostný prevodník MJ-892 pre jazdu v noci, 200 LED svietidlá s LED svetlom

Súvisiace produkty