Prispôsobiteľné svetelné bezpečnostné svetlo LED

Prispôsobiteľné svetelné bezpečnostné svetlo LED

MJ-902B patrí k najnovšej línii Bluetooth osvetlenia bicyklov a je stredným dieťaťom 3 a zahŕňa silné stránky z obidvoch koncov. Byť super malý a ľahký na jednom konci, a vypínanie blízko 2k lumen svetla na druhej strane. Zatiaľ čo nie je navrhnutý ako plný riadidlá MTB, Enduro ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

MJ-902B patrí k najnovšej línii Bluetooth osvetlenia bicyklov a je stredným dieťaťom 3 a zahŕňa silné stránky z obidvoch koncov. Byť super malý a ľahký na jednom konci, a vypínanie blízko 2k lumen svetla na druhej strane. Aj keď nie je MJ-902B navrhnutý ako plnohodnotný na rukoväti MTB, Enduro, je to isté, ak to budete chcieť.

2.jpg

1600 lumenov skutočného výkonu je generované svojimi 2xCREE XM-L2 diódami, vylepšenými oproti predchádzajúcej verzii série 9. Jemné materiály a vyhotovenie umožňujú, aby svetlo zostalo pevné a odolné pri akomkoľvek počasí. Je to ideálne pre používanie v dochádzke.

3.jpg

Špeciálne vyvinutá aplikácia Bluetooth ponúka veľa možností, ktoré robia z 902B vysoko prispôsobiteľné LED svetlo na bicykel. Prednastavené zábleskové režimy z výroby pre rôzne účely, každý môže byť riadený podľa vašich predstáv.

4.jpg

Presné nastavenia, ktoré uprednostňujete, môžete uložiť pre neskoršie použitie. Môže to znieť trochu komplikovane pre svetlo na bicykli, ktoré je len úlohou poskytnúť svetlo. Ale akonáhle ich vyriešite, urobí vás diviť, ako ste sa podarilo predtým, než toto svetlo.

Predvolená batéria je ľahko nabíjateľná kdekoľvek v Micro-USB a ponúka 2,3 hodiny konštantnej prevádzky na maximum jasu. Pre jazdcov na horských a off-road cestách môžete buď pripevniť svetlo na svoju helmu alebo použiť ako hlavné svetlo riadidiel. Jeho výstup a lúč vzor nebude sklamaný.


Hot Tags: prispôsobiteľné vedené bicykel bezpečnostné svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie