Malé a ľahké zadné bezpečnostné svetlo na bicykli

Malé a ľahké zadné bezpečnostné svetlo na bicykli

Vyrobené pre cyklistov mesta, ktorí potrebujú pohodlie a viditeľnosť v cenovom bode, ktorý je na peňaženke veľmi jednoduchý, prichádza Seemee 20, malé a ľahké zadné bezpečnostné svetlo na bicykli. Rozmery sú 31x29.5x23mm, veľkosť štvrtiny a hmotnosť len 17g, to je pravdepodobne Magicshine ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Vyrobené pre cyklistov mesta, ktorí potrebujú pohodlie a viditeľnosť v cenovom bode, ktorý je na peňaženke veľmi jednoduchý, prichádza Seemee 20, malé a ľahké zadné bezpečnostné svetlo na bicykli.

2.jpg

Rozmery sú 31x29.5x23mm, veľkosť štvrtiny a hmotnosť iba 17g, je to pravdepodobne najmenšie kolo Magicshine.

3.jpg

20 lumenov maximálne schopných lúmenov sa vyrába pomocou sviečok COB červených LED, ktoré ponúkajú 180 stupňov viditeľnosti za jazdcom so stupňom sklonu k montážnej základni. Jednoduchá montáž a demontáž pomocou silikónového O-krúžku, vhodný na použitie pre akýkoľvek predmet v tvare trubky. Spoločnosť Seemee 20 používa lítium-polymérovú batériu s kapacitou 240mAh pri napätí 3.7V, udržiava ju na najjasnejšom konštantnom nastavení na 1,4 hodiny. Runtime sa zdvojnásobí pri ľubovoľnom nastavení blesku. Pri najnižšom výkone 4 svetiel na blikanie svetlo môže trvať až 21,7 hodín.

4.jpg

Hodnotenie IPX znamená, že zadné svetlo je úplne odolné voči poveternostným vplyvom. Spoločnosť Seemee 20 bola podrobne testovaná v rámci a druhom prostredia pre výkonnosť a trvanlivosť. V tomto bodovom bode pravdepodobne nebudete lepšie nájsť.


Hot Tags: malé a ľahké bicykle zadné bezpečnostné svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie