Jasné bezpečnostné svetlo prilby

Jasné bezpečnostné svetlo prilby

Naša najnovšia generácia príležitostných svetiel je navrhnutá s ohľadom na všestrannosť, ako je bezpečnostné svetlo Allty 500 pre cestujúcich a cyklistov. Allty 500 ponúka 500 skutočných svetelných svetiel, poháňaných jednou LED žiarovkou XP-L a zabudovanou lítiovou batériou 1800mAh. Urobili sme ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Naša najnovšia generácia príležitostných svetiel je navrhnutá s ohľadom na všestrannosť, ako je bezpečnostné svetlo Allty 500 pre cestujúcich a cyklistov.

2.jpg

Allty 500 ponúka 500 skutočných svetelných svetiel, poháňaných jednou LED žiarovkou XP-L a zabudovanou lítiovou batériou 1800mAh. Urobili sme tento ľahký super-komuta priateľský pridaním zadného červeného výstražného svetla. Či už cestujete po horských chodníkoch, medzištátnych diaľnicach alebo rušných mestských uliciach. Tieto bezpečnostné svietidlá vás budú vidieť z bezpečnej vzdialenosti a uistite sa, že nie ste obeťou nadbytku alebo nedostatku viditeľnosti.

3.jpg

Obálka svetla je jemne vyrobená z kvalitných materiálov pre prispôsobivosť počasia. Indikátor batérie je zabudovaný do zadného osvetleného loga Magicshine, zelená pre 100% až 50%, modrá pre 49% až 10% a červená pre menej ako 9% zostávajúcej batérie, ľahko pohladená z periférneho a veľmi intuitívneho.

4.jpg

Predné svetlo ponúka niekoľko režimov jasu a režimu blesku, zatiaľ čo zadné svetlo ponúka konštantný režim a 2 režimy blesku. Predné a zadné svetlá sú nezávisle ovládané jednoduchým stlačením predného svetla a dvojitým stlačením zadného svetla.


Hot Tags: svetlá helma bezpečnostné svetlo, z USA, obchod, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie