Programovateľné bezpečnostné svetlo pre prilbu

Programovateľné bezpečnostné svetlo pre prilbu

MJ-900B sa môže používať ako programovateľné bezpečnostné svetlo pre prilbu s externou batériou. Od 10 lumenov po 1000 lumenov môže jazdec rýchlo a ľahko naprogramovať, kde chce, aby sa nachádzal v každej situácii, v ktorej sa nachádzajú. Pomocou prilby na helmu, ktorá bude musieť byť pripevnená k ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

MJ-900B sa môže používať ako programovateľné bezpečnostné svetlo pre prilbu s externou batériou. Od 10 lumenov po 1000 lumenov môže jazdec rýchlo a ľahko naprogramovať, kde chcú byť v každej situácii, v ktorej sa nachádzajú.

2.jpg

Pomocou prilby na helmu, ktorá bude najprv pripútaná na helmu. MJ-900 prechádza na držiak, ako keby riadidlá obsahovali silikónový o-krúžok. Batéria je vybavená vlastnými nylonovými popruhmi, ktoré sú kompatibilné s akoukoľvek priedušnou prilbou. Pri veľkosti 170 g pre celú sadu nájdete obrovskú výkonovú nadradenosť väčšiny svetiel prilby na trhu. Extra hmotnosť rozhodne stojí za to.

3.jpg

Predvolený režim osvetlenia zahŕňa režim Konštantný, SOS, Blesk a Upozornenie (rýchle dvojité blikanie). Pre priemerných mestských cyklistov by mal byť jas nastavený tak, aby sa dali dole alebo použiť jeden z režimov blesku / varovania. Ak sa ocitnete na dlhých úsekoch prázdnych ciest bez pouličného osvetlenia, môžete otočiť jas na 100% a nájsť MJ-900B dostatočne samo o sebe bez pomoci vysokého výstupného svetla.

4.jpg

Svetlovod bude môcť uložiť všetky vaše predvoľby bez potreby opätovného naprogramovania. Prepnutie režimu sa dá jednoducho urobiť jedným stlačením tlačidla napájania, naozaj nemusíte mať k dispozícii svoj telefón. Vzor lúča nie je na hranách ťažký a horný bod v strede je pomerne mierny.


Hot Tags: programovateľné bezpečnostné svetlo helmy, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalitné, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie