Vodotesné bezpečnostné svetlo prilby

Vodotesné bezpečnostné svetlo prilby

Allty 300 je vodotesné bezpečnostné svietidlo navrhnuté tak, aby bolo super ľahké, pohodlné a cenovo výhodné. V rozmeroch 80 x 40 x 32 mm, s hmotnosťou iba 62 g, sa toto svetlo ťažko pridáva k hmotnosti prilby a môže sa dokonca použiť ako domáca baterka. Jemne vyrobené z najlepšej kvality ...

Chat Now

Podrobnosti o produkte

2.jpg

Allty 300 je vodotesné bezpečnostné svietidlo navrhnuté tak, aby bolo super ľahké, pohodlné a cenovo výhodné. V rozmeroch 80 x 40 x 32 mm, s hmotnosťou iba 62 g, sa toto svetlo ťažko pridáva k hmotnosti prilby a môže sa dokonca použiť ako domáca baterka.

3.jpg

Jemne vyrobená z najkvalitnejších materiálov na umiestnenie LED XP-G2 s kapacitou 300 skutočných svetelných lúčov, Allty 300 má rating IPX 5, čo znamená, že by mal byť úplne jemný za akéhokoľvek počasia alebo počas akéhokoľvek liateho poplachu bez ochrany žiadneho láskavý. Vstavaná červená LED dióda pre viditeľnosť zozadu pridáva funkciu bezpečnostného svetla, keď je pripevnená na helmu.

4.jpg

Kompatibilné montážne prvky pre model Allty 300 obsahujú držiak popruhu na rukoväti, ktorý je štandardne dodávaný a držiak prilby. Každý z nich sa predáva samostatne a je vhodný pre akýkoľvek typ montážneho hardvéru v štýle Garmin.

Vstavaná batéria pre vodotesnú ochrannú helmu Allty 300 je vybavená kapacitou 1200mAh, ktorá dokáže udržiavať plné funkcie plného osvetlenia po dobu 1,5 hodiny. 3,2 hodiny pri strednom jasu a 11 hodín na nízkej úrovni. V režime blesku pre viditeľnosť bude svetlo trvať dlhšie ako 6 a pol hodiny. Nabíjajte kdekoľvek cez Micro-USB, je potrebných iba 1,5 hodiny od prázdnych po plné.


Hot Tags: vodotesné prilby bezpečnostné svetlo, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie