MJ-886 Head Tactical LED svetlomet, bezpečné svetlo pre jazdu alebo na bicykli

MJ-886 Head Tactical LED svetlomet, bezpečné svetlo pre jazdu alebo na bicykli

Pohodlne sa hodí a je výkonný na 550 lumenov, svetlomet MJ-886 je všestranným výberom vonkajšieho zariadenia pre každú nočnú činnosť, nebudete mať žiadne problémy vidieť a vidieť s týmto prilbeným svetlom odolným svetlom.

Chat Now

Podrobnosti o produkte

Magicshine MJ-886 je všestranný svetlomet / bezpečnostné svetlo, ktoré možno použiť v širokej škále aktivít. Beh, chôdza, jaskyňa, horolezectvo, lyžovanie alebo kempovanie.


Svetelný zdroj svetlometu pochádza z 3x LED diód SSC Z5, ktoré produkujú 550 lumenov skutočného výkonu pri 15 stupňovom uhle vyžarovania. Teleso svetla je vyrobené z hliníkovej zliatiny a plastovej škrupiny, s tvrdokovovou povrchovou úpravou typu III, odolným a štýlovým dizajnom.


Čelenka na tomto svetlomete je vysoko elastická a nastaviteľná. Batéria je umiestnená v vrecku pripojenom k čelenke. Indikátor stavu káblového diaľkového ovládača / stavu batérie vychádza z boku a môže byť pripnutý na vaše oblečenie alebo batoh. 3 režimy, z ktorých si môžete vybrať, bežiaci čas sa pohybuje od 2,3 hodiny do 20,5 hodiny pri plnom nabití.


Predvolená batéria je batérie Li-ion 2x18650, ktoré je možné s predvolenou nabíjačkou ľahko nabíjať pomocou predvolenej nabíjačky za 3 hodiny.

AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

AM6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-886 hlava takticky LED svetlomet, bezpečné svetlo pre beh alebo na bicykli, z USA, shop, lacné, zľava, najlepšie, trvanlivé, kvalita, nízka cena
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie